1.     Планується участь як студентами так і викладачами кафедри у Ювілейному 80-му  науковому медичному конгресі студентів та молодих вчених .« Медицина ХХI сторіччя» 12-13 квітня 2018 р., м. Краматорськ.

 

2.      Відбулась сумісна обласна нарада «ДЕНЬ ТЕРАПЕВТА, ПУЛЬМОНОЛОГА ТА ІНФЕКЦІОНІСТА» 22 січня 2018р. , у якій активну участь прийняли асистенти кафедри епідеміології, інфекційних хвороб і лабораторної діагностики Донецького національного медичного університету, виступили з лекцією- презентацією «Грип 2017-2018 рр.,сучасні методи лікування за оновленими стандартами»

 

 

 

3.     Асистенти кафедри епідеміології, інфекційних хвороб і лабораторної діагностики прийняли участь у Республіканській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Здоров’є та Оточуюча середа», присвячене 90-літтю республіканському унітарному підприємству «Науково-практичний центр гігієни», 26-28 жовтня 2017р, Мінськ, Білорусь.

 

 

 

4.     Студентка 5 курса,  Ковальова Є.Г, яка приймала участь у 79-му науковому медичному конгресі студентів та молодих вчених «Медицина ХХI сторіччя»,10-11 травня, м. Краматорськ, 2017р., з  доповіддю на тему «Аналіз та оцінка епідемічної ситуації захворюваності на ВІЛ в Україні за 2016 р» . Увесь викладацький склад кафедри епідеміології, інфекційних хвороб і лабораторної діагности  наголошує подяку за зайняте Ш (третє) місце.